Відгуки
Зворотній зв'язок допоможе зробити тури найбільш відповідними вашим очікуванням. А заслужена вдячність з ваших вуст буде найкращою винагородою за нашу працю.
Людмила 25.07.2022
Были с дочкой в Исках, супер. Рекомендую всем друзьям????если Закарпатье, то с Олегом. С ним не соскучишься. Очень грамотно продумана вся программа тура. В наше время такие туры жизненно необходимы. Глоток свежего воздуха. Очень надеюсь на поездку осенью в Сусково.
Юлія 13.07.2022
Дякую організатору туру за чудовий відпочинок та насичену програму, на третій день якої було враження, що відпочиваємо місяць))) Підібралась дуже чудова компанія з дітками, тому мами мали змогу відпочити, а 4х річний син ще довго розказував про сосиски з багаття, а чарівна хазяйка будинку в Ізках ще й дуже смачно готувала, навіть з домашнім морозивом та вафлями) У нас не має власного автомобіля, а без авто в Карпатах робити нічого, тому даний формат відпочинку з Олегом просто ідеальний.
Ольга 11.07.2022
Хочу подякувати "Гайда в тур!" та Олегу за захоплюючий тиждень літнього відпочинку на Закарпатті. Тиждень безтурботності, нових вражень та нових емоцій! Комфортний мікроавтобус, гарна компанія та привітний, уважний і ерудований гід зробили відпочинок незабутнім! Олег найкращий гід, який обожнює свою роботу та виконує її на всі 100% якісно та професійно. Дуже відповідальна людина. Чітка організація, цікаві екскурсії та походи в гори. Це вже наша друга подорож з Олегом . Сподіваюся далі буде... Всім рекомендую!
Вікторія 11.07.2022
Если вы хотите убежать от суеты,от шума то Вам точно нужно ехать в Гайда тур с Олегом Вишневым в Закаратье. Посмотрите то, что не уведите больше нигде в мире.Это не передать словами и даже фото и видео какая там красота!!!! Каждый день тура это была отдельная страница в моей жизни, Спасибо большое нашему гиду Олегу за терпение ,за очень интересну и насыщенную разнообразную программу,за впечатления которые мы получил за эти 7 дней не смотря ни на что......Отдельное спасибо хозяйке Оле за душевный прием и очень вкусные домашние вкусняшки.Масса положительных эмоции и заряд энергии на целый год,Моя мечта сбылась !Рекомендую !!!
Любов 11.07.2022
Були із дітьми в турі по Закарпаттю,проживали в с.Ізки.Дуже сподобалась програма,пунктуальний організатор сам всюди возить мікроавтобусом,багато де встигли побувати і побачити,вражень море!Окрема подяка за проживання в чудовому готелі,все чистенько,смачна свіжа їжа і дуже охайна привітливо господиня.


Design and creation:  emfil
Top top